FORGOT YOUR DETAILS?

Integral Spor, "Suni Çim"
ve Halı Saha Yapımında Uluslararası Kalitede Hizmet Verir!

INTEGRAL SPOR uzman ekibiyle halı sahalar için suni çim hizmeti verir.

Integral Spor, açık halı saha yapımı ve kapalı halısaha yapım hizmetini 4 hafta gibi bir sürede anahtar teslim olarak tamamlayarak tarafınıza teslim eder.

Suni Çim Halı Nedir?

Suni çim halı, doğal çim görünümünde üretilen sentetik liflerden oluşan bir yüzey kaplama malzemesidir. Genellikle çim üzerinde oynanan sporlar için kullanılan alanlarda tercih edilir. Ancak günümüzde dekor amaçlı olarak birçok farklı alanda veya iş merkezinde de kullanılmaktadır.

Suni çim halının tercih edilmesinin en önemli sebebi, bakımının kolay olması ve kullanıcıya birçok avantaj sunmasıdır. Suni çim halı, doğal çim görünümü sunmakla beraber yoğun bir şekilde kullanılan alanlar içindir uygundur ve sulama veya düzenli bir bakım gerektirmez.  Daha çok spor alanları için tercih edilen suni çim halı, güneş görmeyen kubbeli, kapalı ve kısmen kapalı stadyumlar için oldukça iyi bir üründür. Bu yazımızda sizlere suni çim halı hakkında detaylı bilgi verecek ve Integral Spor aracılığıyla en iyi suni çim halı nasıl seçilir birlikte göreceğiz.

Suni Çim Halı Çeşitleri

Suni çim halı birçok alanda rahatlıkla kullanılan bir ürün olmakla beraber temelde üç çeşit olarak üretilmektedir.

 • Spor Alanları İçin Suni Çim Halı

Açık ve kapalı spor alanları için oldukça iyi bir tercih olan suni çim halı, suni çim halı saha olarak da adlandırılır. Temizlenmesi ve bakımı oldukça kolay bir ürün olmakla beraber suni çim halı, saatler boyunca kullanılması gereken aktivitelerde dahi doğal çime göre oldukça iyi bir performans sunmaktadır. Futbol sahası gibi birçok yerde kaliteli suni çim halı kullanmak için sizler de lider bir suni çim halı üreticisi olan Integral Spor ile iletişime geçebilir ve alanda spor yapmak isteyen kişilere muazzam bir deneyim fırsatı sunabilirsiniz.

 • Dekor Amaçlı Kullanılan Suni Çim Halı

Suni çim halı, spor alanlarından sonra en çok peyzaj alanlarında kullanılmaktadır. Tasarımın ve müşteri odaklı üretimin geliştiği çağımızda, suni çim halı hem kullanılan alana güzel bir görünüm kazandırmak hem de müşterilerin dikkatini çekmek amacıyla sık sık kullanılmaktadır. Suni çim halı, aynı zamanda ofis veya bina dışında da alana yeşil bir hava katmak amacıyla da tercih edilmektedir. Kaliteli suni çim sayesinde sizler de dilediğiniz alana hem doğal hem de hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Suni Çim Halı Özellikleri

suni-cim-hali

Yeşil renk, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Bitkilerin yeşilliği ile ilişkilendirilen doğal bir renktir. Ancak bitkiler ve çimenler, çevre düzenlemesi yapmaya vakti olmayan insanlar için uygun olmayabilir. Bundan dolayı, doğal çim yerine suni çim veya suni çim halı kullanmak çok daha iyi bir seçim olacaktır. Gittikçe daha popüler hale gelen suni çim halı spor sahalarının yanı sıra dekor amaçlı da sık sık kullanılmaktadır ve birçok avantajlı özelliğe sahiptir.

 • Sürekli bakıma ihtiyaç duymayan suni çim halı, doğal çime göre çok daha çevre dostu ve uzun ömürlü bir üründür.
 • Çimin düzenli olarak biçilmesi gerekmez. Çünkü suni çim büyümez ve yapıldığı ilk günkü boyda kalır.
 • Suni çim halı, her zaman yeşil kalır. Doğal çim, mevsime göre yeşerip sararırken suni çim halıda böyle bir durum söz konusu değildir.
 • Suni çim halının sulanması gerekmez. Bundan dolayı oldukça doğa dostu bir üründür.
 • Suni çim halı, çok yönlü bir üründür. İç mekan veya dış mekan yüzey kaplaması olarak da kullanılabilir.
 • Suni çim halı; spor alanlarını, bahçeleri, balkonları, terasları veya birçok işyerini tüm yıl boyunca temiz ve yeşil tutmanın iyi bir yoludur. Tüm yıl boyunca hoş bir görünüme sahiptir.

Suni Çim Halı Üretimi

Suni çim halı üretimi son yıllarda oldukça artmıştır. Oldukça doğa dostu olan ürün, insan sağlığına zarar vermez. Hem üretici hem de uygulayıcı firmalar aracılığıyla kurulumunun yapıldığı suni çim halı, hem hoş bir görünüme sahiptir hem de rahat bir kullanım sağlar. Çim halı, lider ve güvenilir bir firma tarafından yapıldığı takdirde uzun ömürlü bir üründür ve bu özelliğinden dolayı kullanıcının tasarruf yapmasını sağlar.

Suni Çim Halı Kurulumu

Suni çim çit halı sunduğu avantajların yanı sıra aynı zamanda kurulumu oldukça basit olan bir üründür. Ancak yine de kurulumun profesyonel bir şirket tarafından yapılması her anlamda kullanıcının yararına olacaktır.

Suni Çim Halı Fiyatları

Suni çim halı fiyatları, yapay çim fabrikaları tarafından belirlenmekle beraber birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Seçilen çimin özellikleri, uygulamanın yapılacağı alan veya müşteri tarafından talep edilen ek özellikler fiyat değişikliklerine neden olabilir. Bundan dolayı, en doğru yapay çim halı fiyatları için tercih edilen şirket ile iletişime geçmek gerekir.

Integral ve Suni Çim Halı

Eğer sizler de alanında uzman bir firma ile çalışmak isterseniz, web sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak talep oluşturabilir veya müşteri desteğimize bağlanarak suni çim çeşitleri, suni çim m2 fiyatı gibi konularda bilgi edinebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacak ve Integral Spor ailesi olarak sizler için elimizden geleni yapacağız.

INTEGRAL

SUNİ ÇİM ÜRETİMİ VE SPOR SAHALARI YAPIMI
 • Tesislerimiz de "Yapay çim halı" üretimi, "açık halı saha yapımı", tenis kortları yapımı, basketbol sahaları yapımı, çok amaçlı sportif saha yapımı, yeni nesil spor zeminleri; tartan akrilik poliüretan zemin, spor ekipmanları satış montaj ihracat ve dahası ...
  integral, halı saha, iletişim
  INTEGRAL SPOR SİSTEMLERİ
 • Standart halı saha ölçüleri takriben 30m X 50m olarak kabul eedilmektedir.
  INTEGRAL SPOR

INTEGRAL SPOR

1500+

Açık halı saha

3200+

Kapalı Halı Saha

120.000m³

Suni Çim Satışı

180+

Uluslararası Proje

KURUMSAL
Referanslar

“Integral” Parçaları Birleştirir.
TOP